SAML Authentication (4.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: File
bn: ফাইল

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন

en: About
bn: সম্পর্কে
