SAML Authentication (4.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Service Provider
eu: Zerbitzu Hornitzailea

en: edit
eu: editatu

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Testing
eu: Proba

en: Apply
eu: Ezarri

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
