SAML Authentication (4.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Page
sq: Faqe

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione
