SAML Authentication (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Private Key
es: Clave privada

en: Other
es: Otro(s)

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Security Options
es: Opciones de seguridad

en: About
es: Acerca de

en: Entity ID
es: ID de entidad
