SAML Authentication (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Log in
uk: Вхід

en: Security Options
uk: Параметри безпеки

en: An error occured.
uk: Сталася помилка.

en: About
uk: Про модуль

en: Entity ID
uk: ID сутності
