SAML Authentication (8.x-3.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: edit
am: አስተካክል

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
