SAML Authentication (8.x-3.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
