SAML Authentication (8.x-3.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: delete
is: strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Reset
is: Tómstilla

en: edit
is: broyt

en: Page
is: Síða

en: Other
is: Annað
