SAML Authentication (8.x-3.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Service Provider
ml: സേവന ദാതാവ്

en: edit
ml: തിരുത്തുക
