SAML Authentication (8.x-3.10) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Email address
be: Email адрас

en: File
be: Файл

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Page
be: Старонка

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Session closed for %name.
be: %name: сэсыя зачыненая.

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Entity
be: Сутнасць

en: Apply
be: Ужыць

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number
