SAML Authentication (8.x-3.10) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: File
bg: Файл

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: edit
bg: редактирай

en: Page
bg: Страница

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.

en: Apply
bg: Търси
