SAML Authentication (8.x-3.10) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Attribute
cs: Atribut

en: Email address
cs: E-mail

en: File
cs: Soubor

en: Links
cs: Odkazy

en: edit
cs: upravit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Page
cs: Stránka

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Desc
cs: Sestupně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: Debugging
cs: Ladění

en: Persistent
cs: Trvale

en: Drupal user
cs: uživatel Drupalu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Use absolute link (begins with "http://")
cs: Použít absolutní odkaz (začínající „http://“)

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
cs: Neznámé uživatelské jméno nebo heslo. <a href=":password">Zapomenuté heslo?</a>
