SAML Authentication (8.x-3.10) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: edit
sr: измени

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
sr: Систем није препознао корисничко име или лозинку. <a href=":password">Затражите нову лозинку уколико мислите да сте је заборавили?</a>
