SAML Authentication (8.x-3.10) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: File
te: ఫైల్

en: Links
te: లంకెలు

en: edit
te: మార్చు

en: Page
te: పేజీ

en: Role
te: పాత్ర

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: - All -
te: - అన్ని -
