SAML Authentication (8.x-3.11) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Attribute
ca: Atribut

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: File
ca: Fitxer

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Separator
ca: Separador

en: Page
ca: Pàgina

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Change password URL
ca: URL de canvi de contrasenya

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Entity
ca: Entitat

en: Apply
ca: Aplica

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Debugging
ca: Depuració

en: Drupal User ID
ca: ID d'usuari de Drupal

en: Drupal user
ca: Usuari de Drupal

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Allowed roles
ca: Rols permesos

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Master
ca: Mestre

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
ca: No s'han reconegut el nom d'usuari o la contrasenya. <a href=":password">Heu oblidat la contrasenya?</a>
