SAML Authentication (8.x-3.11) - en to gd translation catalogue (14 entries)

en: Submit
gd: Cuir

en: Operations
gd: Gnìomhan

en: Attribute
gd: Buadh

en: Email address
gd: Seòladh puist-d

en: File
gd: Faidhle

en: Links
gd: Ceanglaichean

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Separator
gd: Sgaradair

en: Page
gd: Duilleag

en: Configuration
gd: Rèiteachadh

en: Role
gd: Dreuchd

en: Session closed for %name.
gd: Chaidh an seisean a dhùnadh air %name.

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Entity
gd: eintiteas
