SAML Authentication (8.x-3.11) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Attribute
gl: Atributo

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: File
gl: Ficheiro

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: edit
gl: editar

en: Separator
gl: Separador

en: Page
gl: Páxina

en: User Interface
gl: Interface de usuario

en: Configuration
gl: Configuración

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Role
gl: Rol

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Entity
gl: Entidade

en: Apply
gl: Aplicar

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Debugging
gl: Depuración

en: Drupal user
gl: Usuario de Drupal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number
