SAML Authentication (8.x-3.11) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: File
ka: ფაილი

en: Links
ka: ბმულები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Role
ka: როლი

en: Session closed for %name.
ka: სესია დახურულია %name-სთვის.

en: - All -
ka: - ყველა -
