SAML Authentication (8.x-3.11) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: delete
nn: slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Page
nn: Nettside

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: - All -
nn: - Alle -
