SAML Authentication (8.x-3.11) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Attribute
oc: Atribut

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: File
oc: Fichièr

en: Links
oc: Ligams

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: edit
oc: modificar

en: Separator
oc: Separador

en: Page
oc: Pagina

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Role
oc: Ròtle

en: Session closed for %name.
oc: Session tampada per %name.

en: Sort by
oc: Triar per

en: Entity
oc: Entitat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: User roles
oc: Ròtles de l'utilizaire

en: Debugging
oc: Desbugatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number

en: Master
oc: Maître
