SAML Authentication (8.x-3.11) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: File
pl: Plik

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: Service Provider
pl: Dostawca usługi

en: edit
pl: edytuj

en: Page
pl: Strona

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Role
pl: Rola

en: Change password URL
pl: Adres URL zmiany hasła

en: Session closed for %name.
pl: Zamknięto sesję z użytkownikiem %name.

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Entity
pl: Encja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: - Other -
pl: - Inne -

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: User roles
pl: Role użytkowników

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Asc
pl: Rosnąco

en: User field mapping
pl: Mapowanie pola użytkownika

en: Master
pl: Główny

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
pl: Nierozpoznana nazwa użytkownika lub hasło. <a href=":password">Zapomniałeś hasła?</a>
