SAML Authentication (8.x-3.11) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: File
ps: دوتنه

en: Links
ps: تړوني

en: Page
ps: پاڼه

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: User roles
ps: د غړي دندې

en: - All -
ps: - ټول -
