SAML Authentication (8.x-3.11) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: delete
se: sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: File
se: Fiila

en: edit
se: rievdda

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta

en: About
se: Birra
