SAML Authentication (8.x-3.11) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Attribute
sk: Atribút

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: File
sk: Súbor

en: Links
sk: Odkazy

en: edit
sk: upraviť

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Page
sk: Strana

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Session closed for %name.
sk: Koniec session pre používateľa %name.

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Entity
sk: Entita

en: Apply
sk: Použiť

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Allowed roles
sk: Povolené kategórie používateľov

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
sk: Nesprávne používateľské meno alebo heslo. <a href=":password">Zabudli ste svoje heslo?</a>

en: If %identifier is a valid account, an email will be sent with instructions to reset your password.
sk: Ak e-mail "%identifier" je priradený k účtu, tak sme naň odoslali správu s inštrukciami na obnovu hesla.
