SAML Authentication (8.x-3.11) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Attribute
sl: Atribut

en: Email address
sl: E-naslov

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: Page
sl: Stran

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: Session closed for %name.
sl: Seja za %name je zaprta.

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: About
sl: O modulu
