SAML Authentication (8.x-3.11) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: File
th: ไฟล์

en: Links
th: ลิงก์

en: edit
th: แก้ไข

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Session closed for %name.
th: เซสชั่นปิดสำหรับ %name.

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี

en: Weight for row @number
th: น้ำหนักของแถวที่ @number
