SAML Authentication (8.x-3.2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: edit
el: επεξεργασία

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση

en: Drupal user
el: Drupal χρήστης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Asc
el: Αύξ

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
