SAML Authentication (8.x-3.3) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: User roles
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: Drupal user
bo: Drupal སྤྱོད་མཁན།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
