SAML Authentication (8.x-3.3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: File
si: ගොනුව

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
