SAML Authentication (8.x-3.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Page
ta: பக்கம்
