SAML Authentication (8.x-3.3) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: File
ta: கோப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Service Provider
ta: சேவை வழங்குநர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Add another item
ta: அடுத்த பொருளை இணை

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Debugging
ta: பிழைத்திருத்தும்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி

en: Weight for row @number
ta: வரிசை @number-யின் எடை
