SAML Authentication (8.x-3.4) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Page
hy: Էջ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
hy: Չճանաչված օգտանուն կամ գաղտնաբառ: <a href=":password">Մոռացե՞լ եք ձեր գաղտնաբառը:</a>

en: If %identifier is a valid account, an email will be sent with instructions to reset your password.
hy: Եթե %identifier-ը վավեր հաշիվ է, ապա նամակ կուղարկվի ձեր գաղտնաբառը վերականգնելու հրահանգներով:
