SAML Authentication (8.x-3.4) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: File
ur: فائل

en: Links
ur: لنکس

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
