SAML Authentication (8.x-3.4) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: File
vi: Tập tin

en: Links
vi: Các liên kết

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: edit
vi: sửa

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Private Key
vi: Khoá cá nhân

en: Other
vi: Khác

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Certificate
vi: Chứng nhận

en: Weight for row @number
vi: Thứ tự cho dòng @number

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính

en: X.509 Certificate
vi: Chứng nhận X.509
