SAML Authentication (8.x-3.5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: edit
bs: izmijeni

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku
