SAML Authentication (8.x-3.5) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: delete
da: slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: edit
da: redigér

en: Separator
da: Skilletegn

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Other
da: Anden

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Testing
da: Test

en: Apply
da: Udfør

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: User roles
da: Brugerroller

en: Drupal user
da: Drupal bruger

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Use absolute link (begins with "http://")
da: Brug absolut link (begynder med "http://")

en: Weight for row @number
da: Vægt af række @number

en: Asc
da: Stigende

en: Further instructions have been sent to your email address.
da: Yderligere instruktioner er sendt til din e-mail-adresse.
