SAML Authentication (8.x-3.5) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: File
et: Manus

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Separator
et: Eraldaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Testing
et: Testimine

en: Apply
et: Rakenda

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Debugging
et: Silumine

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Use absolute link (begins with "http://")
et: Kasuta absoluutset linki (algusega "http://")

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Further instructions have been sent to your email address.
et: Täiendavad juhendid on saadetud sinu e-posti aadressile.

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
et: Tundmatu kasutajanimi või parool. <a href=":password">Unustasid oma parooli?</a>

en: If %identifier is a valid account, an email will be sent with instructions to reset your password.
et: Kui %identifier on kehtiv konto, siis saadetakse e-kiri juhistega parooli muutmiseks.
