SAML Authentication (8.x-3.5) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: delete
jv: busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: File
jv: Berkas

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: Separator
jv: Watesan

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: Testing
jv: Ujian

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: Asc
jv: Urut Maju
