SAML Authentication (8.x-3.5) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Page
ku: پەڕە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
