SAML Authentication (8.x-3.5) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ
