SAML Authentication (8.x-3.6) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: File
hr: Datoteka

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: edit
hr: uredi

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Testing
hr: Testiranje

en: Apply
hr: Primjeni

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number

en: Asc
hr: Uzlazno
