SAML Authentication (8.x-3.7) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: edit
fil: wastuhin

en: Page
fil: Pahina

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: - Select -
fil: - Pumili -
