SAML Authentication (8.x-3.7) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: File
he: קובץ

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: edit
he: עריכה

en: Separator
he: מפריד

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Apply
he: החל

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
he: שם המשתמש או הסיסמה אינם מוכרים . <a href=":password">שכחת את הסיסמה שלך??</a>
