SAML Authentication (8.x-3.7) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: File
km: ឯកសារ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Page
km: ទំព័រ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
