SAML Authentication (8.x-3.8) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: delete
is: eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: File
is: Skrá

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: Separator
is: Skilja

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -

en: Drupal user
is: Drupal notandi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
