SAML Authentication (8.x-3.8) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: File
lt: Failas

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Page
lt: Puslapis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Testing
lt: Testavimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lt: Neatpažintas vartotojo vardas arba slaptažodis. <a href=":password">Pamiršote slaptažodį?</a>

en: If %identifier is a valid account, an email will be sent with instructions to reset your password.
lt: Jei %identifier yra galiojanti paskyra, bus išsiųstas el. pašto laiškas su slaptažodžio atstatymo instrukcijomis.
