SAML Authentication (8.x-3.8) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: File
ug: ھۆججەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: ,
ug: ،

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Testing
ug: سىناش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
