SAML Authentication (8.x-3.9) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
