SAML Authentication (8.x-3.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
