SAML Authentication Groups (2.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: edit
am: አስተካክል
